فیلم های راه یافته به بخش ملی معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه نهال، هیات انتخاب این جشنواره در بخش ملی متشکل از مرتضی فرشباف،حامد رجبی،رامتین شهبازی اسامی ۶۱ فیلم راه یافته به بخش ملی مسابقه و ۱۸ فیلم در بخش خارج از مسابقه را اعلام کردند. .
اسامی فیلم های راه یافته به بخش ملی به شرح زیر می باشد:

بخش داستانی

  • فیلم “سپیدگاه” به کارگردانی “شراره آریس”
  • فیلم “مسافرت” به کارگردانی “میلاد چنگی”
  • فیلم “سرطان پوست” به کارگردانی “ملیحه حبیبی”
  • فیلم “بعد از ظهر تابستانی” به کارگردانی “اردوان انتظاری”
  • فیلم “چهل روز تنهایی” به کارگردانی “علی نظارتی زاده”
  • فیلم “تاریک روشن” به کارگردانی “بهنام عابدی”
  • فیلم “طبق عادت همیشگی” به کارگردانی “محمد حمزه یی”
  • فیلم “کشند” به کارگردانی “کتایون پرمر”
  • فیلم “سینما رفتن بدون سیما” به کارگردانی “فرناز زارعیان”
  • فیلم “پیانو” به کارگردانی “امیرعلی اعلایی”
  • فیلم “سبز کله غازی” به کارگردانی “آرمان خوانساریان”
  • فیلم “مثل پدر” به کارگردانی “سیاوش شهابی”
  • فیلم “چشم بند” به کارگردانی “سیاوش شهابی”
  • فیلم “گره” به کارگردانی “امیرحسین ثقفی”
  • فیلم “وقت قبلی” به کارگردانی “فائزه بختیار”
  • فیلم “ماجرای نیمروز” به کارگردانی “ماریا ماوتی”
  • فیلم “چهره ی غمگین من” به کارگردانی “شیوا غلامیان”
  • فیلم “هستی” به کارگردانی “کمال پرناک”
  • فیلم “چرخ” به کارگردانی “پویا امین پوری”
  • فیلم “آن پایین زیر پنجره” به کارگردانی “محمود آقازاده”
  • فیلم “مات” به کارگردانی “محمد داوودی”
  • فیلم “چندمتر بالاتر” به کارگردانی “محمد منعم”
  • فیلم “تراژدی مردم (سه قضیه ی اخلاقی)” به کارگردانی “محمود حسینی پناه”
  • فیلم “تعطیلات” به کارگردانی “محمود احدی نیا”
  • فیلم “بیگانه” به کارگردانی “فردین انصاری”
  • فیلم “من، ترانه، جلال” به کارگردانی “رضا جوانشیر”
  • فیلم “FM” به کارگردانی “سید مصطفی مصطفوی”
  • فیلم “ایستگاه شب” به کارگردانی “میلاد عارفی نیا”
  • فیلم “سکوت کن” به کارگردانی “حسین امیری دوماری و پدرام پور امیری”

 

بخش مستند

  • فیلم “حوار” به کارگردانی “محسن صادقی راد”
  • فیلم “اعتصاب” به کارگردانی “اردوان تراکمه”
  • فیلم “خون بازی” به کارگردانی “مصطفی شیری”
  • فیلم “خوشبختی بدون پول” به کارگردانی “مهیار حمیدیان شورمستی”
  • فیلم “اوسیا” به کارگردانی “علیرضا دهقان”
  • فیلم “برای زمستان آماده شو” به کارگردانی “سینا کیان پور”
  • فیلم “بردی” به کارگردانی “محسن کولیوندی”
  • فیلم “ونیز کوچک ما” به کارگردانی “علی شهابی نژاد”
  • فیلم “بازگرد” به کارگردانی “ماریا ماوتی”
  • فیلم “هگمتانه” به کارگردانی “علی زارع کار”
  • فیلم “مانوشاک” به کارگردانی “عسل غریب”
  • فیلم “دستان سنگی” به کارگردانی “محمدرضا وفایی نژاد”
  • فیلم “سوژه از بندر رسید” به کارگردانی “ابوذر عزیزی”

 

بخش تجربی

  • فیلم “فرکانس” به کارگردانی “علیرضا قاسمی”
  • فیلم “چشم هایم” به کارگردانی “محمد خاکساری”
  • فیلم “مرگ موقتی زنبورها” به کارگردانی “مریم فیروزی”
  • فیلم “بیدار نشدن” به کارگردانی “ماهور میرشکاک”
  • فیلم “بازگشت” به کارگردانی “احسان ملازاده”
  • فیلم “آمستردام” به کارگردانی “حسین توازنی زاده و مهدی قره جه داغی”
  • فیلم “سِفر” به کارگردانی “مجتبی پورعبدالله”
  • فیلم “خانه ای که ما را نداشت” به کارگردانی “میثم قره بلاغی و حامد وقاری”
  • فیلم “هیچ چیز زیر آفتاب تازه نیست” به کارگردانی “فائزه علوی”

 

بخش انیمیشن

  • فیلم “موبیوس” به کارگردانی “محمدحسین فانی”
  • فیلم “لایت سایت” به کارگردانی “سید مسلم طباطبایی”
  • فیلم “آبی” به کارگردانی “محمد محمدرضایی”
  • فیلم “بازتاب” به کارگردانی “جعفر صیادی”
  • فیلم “به دنبال زندگی” به کارگردانی “دنیا کرم زاده”
  • فیلم “پارادایم” به کارگردانی “افسانه باباامینه”

 

بخش سال اولی

  • فیلم “جزییات” به کارگردانی “پوریا تکاور”
  • فیلم “منوپاد” به کارگردانی “پوریا تکاور”
  • فیلم “فریم خاص” به کارگردانی “علیرضا یاوری”
  • فیلم “جیغ” به کارگردانی “نگین حیدری”
  • فیلم “عکس‌ها افسرده‌اند” به کارگردانی “مهدی زندپور”

 

بخش خارج از مسابقه

  • فیلم “مه” به کارگردانی “محدثه جودی”
  • فیلم “قرص برنج” به کارگردانی “امیرحسین کرمی”
  • فیلم “قرمز” به کارگردانی “سید مهدی حسینی و سید حمید حسینی”
  • فیلم “کد نوزده هشتاد و چهار” به کارگردانی “امیرحسین نیکبخت”
  • فیلم “روز معلم” به کارگردانی “سیاوش شهابی”
  • فیلم “تولدت مبارک” به کارگردانی “علی کیوان”
  • فیلم “صراحی” به کارگردانی “سعید نجاتی”
  • فیلم “گول” به کارگردانی “سامان درویش زاده همدانی”
  • فیلم “صدای نرگس” به کارگردانی “هادی رهبر”
  • فیلم “با من” به کارگردانی “آزاده قچاق”
  • فیلم “مینا” به کارگردانی “امیرحسین نوفلی”
  • فیلم “کوچه مرد” به کارگردانی “مجید فخریان”
  • فیلم “از من نترس” به کارگردانی “نگین امین زاده”
  • فیلم “همه ی چیزهایی که پدر داشت” به کارگردانی “وحید علی مردانی”
  • فیلم “آتراکسیون” به کارگردانی “باقر سروش”
  • فیلم “نورا” به کارگردانی “احسان حیدری”

یک نظر بدهید