هیات انتخاب جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال معرفی شد

اعضای هیات انتخاب دوازدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال معرفی شدند.

اعضای هیات انتخاب دوازدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال معرفی شدند.

به گزارش دبیرخانه این جشنواره،در دوازدهمین دوره این جشنواره دکتر مجید شیخ انصاری، دکتر شهاب اسفندیاری، سامان سالور و احسان عبدی پور به عنوان اعضای هیات انتخاب به تماشای آثار ارسالی خواهند پرداخت.

بر اساس این گزارش، دکتر مجید شیخ انصاری دانش آموخته جلوه های ویژه دیجیتالی از دانشگاه تیمزولی انگلستان و از اساتید دانشگاه هنر است که علاوه بر کارگردانی آثاری چون «وزنه های بی وزن» فیلم هایی مانند «بیداری برای سه روز» و «گیتا» را نیز تهیه کرده است.

دکتر شهاب اسفندیاری ، دیگر عضو هیات انتخاب این جشنواره،دانش آموخته دکتری مطالعات فیلم از دانشگاه ناتینگهام انگلستان است که مجموعه های مستند متعددی چون «جهانشهری‌ها» ، «تمدن های زنده به گور» و مستند« لیورپول» را کارگردانی کرده است.وی در حال حاضر به عنوان مدیر گروه سینما، دانشکده سینما وتئاتر نیز فعالیت دارد.

سامان سالور نیز دانش آموخته کارشناسی کارگردانی سینما از دانشگاه سوره است که برای کارگردانی فیلم هایی چون «تمشک»،« سیزده ۵۹»، «آمین خواهیم گفت» ،« ترانه تنهایی تهران»، « چند کیلو خرما برای مراسم تدفین» و«ساکنین سرزمین سکوت»جوایز ملی و بین المللی متعددی کسب کرده است.

احسان عبدی پور،دیگر عضو هیات انتخاب این جشنواره، دانش آموخته کارشناسی از دانشکده سینما وتئاتر دانشگاه هنر تهران است و کارگردانی فیلم هایی چون «افسانه۹۸ » ،«همسنگار»،«تنهای تنهای تنها» و « پاپ» را در کارنامه دارد.

گفتنی است؛دوازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال به دبیری شاهین دانشفر خردادماه سال جاری در دانشگاه هنر تهران برگزار می شود.

یک نظر بدهید