فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه بین‌الملل

اسامى فيلم هاى راه يافته به چهاردهمين دوره جشنواره دانشجويى نهال اعلام شد.
به اطلاع مى رساند از بين ٢٠٠ اثر رسيده در بخش بين الملل، تعداد ٢٨ اثر به انتخاب دبيرخانه ى جشنواره وارد بخش مسابقه شده اند.
اسامي فيلم ها در بخش بين الملل جشنواره :

۱٫ Fiction – Fingertips – Basile Villemin – IAD (Institut des Arts de Diffusion, Belgium) – 16:53
۲٫ Fiction – The Elusive – Ely Chevillot – IAD (Institut des Arts de Diffusion, Belgium) – 17:36
۳٫ Fiction – Enquête 62 – Laura Gabay – Geneva University of Art and Design (Switzerland) – 16:18
۴٫ Fiction – Switch – Atvaltozas NagyZoltan – University of Theatre and Film Arts of Budapest( Hungary) – 10:34
۵٫ Fiction – The Sleeping Muse – Félix Rehm – La Femis – (France) – 23:22
۶٫ Fiction – Dreaming of Baltimore – Lola Quivoron – La Femis (France) – 25:48
۷٫ Fiction – The House in the Envelope – Sanela Salketic – dffb German Film and Television Academy Berlin – 16:05
۸٫ Fiction – Soukoun – Clara Kossaifi – IESAV (Lebanon) – 15:25
۹٫ Fiction – Homecoming – Barbara Karuana – AFDA (South Africa) – 24:03
۱۰٫ Fiction – The Desert Fish – Alaa Eddine Aljem – DOHA Film Institute (Morocco) – 28:07
۱۱٫ Fiction – Cora – Kevin Maxwell – Santa Monica College (USA) – 21:57
۱۲٫ Fiction – Muñecas – Osvaldo Ozuna – Santa Monica College (USA) – 24:22
۱۳٫ Fiction – Solidarity – Dustin Todd- Santa Monica College (USA) – 21:23
۱۴٫ Documentary – Waves Of Transition – Jonas Scheu – Ecole cantonale d’art de Lausanne ECAL (Switzerland) – 29:12
۱۵٫ Documentary – Deep Water – Tamás Fekete – University of Theatre and Film Arts of Budapest( Hungary) – 22:12
۱۶٫ Documentary – Drishti – Satish Munda – Film and Television Institute of India – 11:17
۱۷٫ Documentary – A Story Of Emigration – Stephanie Koussa – IESAV (Lebanon) – 24:16
۱۸٫ Documentary – Hear Me Out – Tlotlo Sebolai – AFDA (South Africa) – 15:31
۱۹٫ Documentary – Who Did I Raise – Gift Mokoena – AFDA (South Africa) – 16:23
۲۰٫ Documentary – Rock Radio Romad – Amir Amenov – York University (Canada) – 9:21
۲۱٫ Experimental – Genesis – Lucien Monot – Geneva University of Art and Design (Switzerland) – 16:09
۲۲٫ Experimental – I Made You, I Kill You – Alexandru Petru Badelita – Le Fresnoy (France) – 14:00
۲۳٫ Experimental – Arash – Maral Pourmandan – Le Fresnoy (France) – 10:10
۲۴٫ Experimental – Masha Natasha – Fred Burle, Janin Halisch, Marie Losier, Cécile Tollu-Polonowski – dffb German Film and Television Academy Berlin – 14:55
۲۵٫ Experimental – Inferno – Rico Mahel – dffb German Film and Television Academy Berlin – 17:13
۲۶٫ Experimental – Remembering Diana – Hasainar Chengat – Film and Television Institute of India – 19:55
۲۷٫ Experimental – The Liberators – Mbabazi P.A. Sharangabo – Geneva University of Art and Design (Switzerland) – 24:18
۲۸٫ Animation – Tiny Creatures – Ignasi López – Paris 8 University – 4:41

همچنين دبيرخانه ى چهاردهمين دوره ى جشنواره ى بين المللى فيلم كوتاه دانشجويى نهال به اطلاع كليه ى شركت كنندگان و اصحاب رسانه مى رساند كه اين دوره از جشنواره به دليل مصادف شدن خرداد ماه با ماه مبارك رمضان، تير ماه برگزار مى شود.
اميدواريم كه امسال هم همچون سيزده سال گذشته در كنار هم نهال پر رونق و با طراوتى داشته باشيم.

یک نظر بدهید