کارگاه تخصصی صدابرداری و صداگذاری فیلم با رشید دانشمند و آرش قاسمی

تاریخ انتشار : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال برگزار می کند:
کارگاه تخصصی صدابرداری و صداگذاری فیلم با رشید دانشمند و آرش قاسمی

در قسمت اول این کارگاه با همراهی رشید دانشمند صدابردار سینما به صورت عملی با انواع میکروفون و ضبط صوت و کاربرد های آن آشنا می شویم و درباره ضبط صدا در شرایط آکوستیکی مختلف صحبت خواهیم کرد. در ادامه با آرش قاسمی درباره شناخت لایه های صدا، لزوم صداگذاری و قابلیت های بیانی و نمایشی صدا در سینما گفتگو می کنیم.
رشید دانشمند صدابردار سینما برنده سیمرغ بلورین سی و یکمین جشنواره فجر برای صدابرداری فیلم قاعده تصادف و برنده تندیس بهترین صدابرداری جشنواره فیلم کوتاه تهران برای فیلم صبح روز بعد صدابرداری بیش از 12 اثر سینمایی از جمله غلامرضا تختی، تنگه ابوقریب، ویلایی ها، محمد رسول الله و ... را به عهده داشته است.
آرش قاسمی صداگذار سینما برنده تندیس بهترین صداگذاری جشن خانه سینما برای فیلم خشم و هیاهو و برنده تندیس بهترین صداگذاری جشنواره فیلم کوتاه تهران برای فیلم کوتاه غروب حلزون طراحی صدای بیش از ۶۰ اثر سینمایی از جمله قصر شیرین، خشم و هیاهو، قندون جهیزیه و شیار 143 را برعهده داشته است.
این کارگاه در یک روز به تاریخ 11 اردیبهشت 98، از ساعت 9 تا 16 در استودیوی تلویزیونی دانشکده ی سینما و تئاتر دانشگاه هنر واقع در میدان هفت تیر - خیابان مفتح جنوبی - خیابان ورزنده - جنب تالار هنر برگزار میگردد.

جهت ثبت نام با شماره زیر در ارتباط باشید:
09373750076(WhatsApp)