اسامی فیلمهای راه یافته به شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال منتشر شد.

تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

اسامی فیلمهای راه یافته به شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره نهال ۱۶ از ۵۷۳ اثر ملی رسیده به دبیرخانه نهال ۹۵ اثر و از ۲۰۷ اثر بین الملل رسیده ۱۳ اثر پذیرفته شد.
جشنواره نهال ۱۶ در چهار بخش فیلم کوتاه (داستانی/تجربی/انیمیشن/مستند/سال اولی)، فیلمنامه، عکس فیلم و پوستر فیلم از بیستم تا بیست و نهم خرداد ماه برگزار خواهد دشد.
جشنواره نهال از بیست و یکم تا بیست و هشتم خرداد ماه در سالن فارابی دانشگاه هنر به اکران فیلم کوتاه های منتخب میپردازد.
همچنین گالری عکس فیلم و پوستر فیلم از بیست و دوم تا بیست و هشتم خرداد ماه در گالری خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.

 

اسامی فیلم کوتاه های بخش بین‌الملل:

1.Dare Not Fly - CHUYI CHEN
Taiwan
2.Stockholm - Alvaro Martín
Italy/Spain
3.Calendar - Igor Poplauhin
Russian Federation
4.LEAD - Benjamin Leichtenstern
Germany/Italy
5.Histories of Wolves - Agnes Meng
Portugal
6.Fuse - Shadi Adib
Germany
7.A Siege - István Kovács
Hungary
8.Letter No.1- Amir Abootalebi
Germany
9.Window - Evgeniy Milykh
Russian Federation
10.SANDHYAVELA - Ramana Dumpala
India
11. Halloween- Chen-Wen Lo
Taiwan
12.Nobody's Son - karoliina Gröndahl
Hungary
13.Frozen to Death, Soaked To The Skin - Elena Tara
Spain

 

اسامی فیلم‌های تجربی راه یافته:

1.زوزه - پارسا بزرگانی (دانشگاه سوره)
2.پژواک - نوید ولدخانی (دانشگاه تربیت مدرس)
3.روزی روزگاری سینما - سعید مصطفوی (دانشگاه سوره)
4.وارونگی - امیرحسین ریاحی (دانشگاه سپهر اصفهان)
5.مثله - فاطمه امیدیان (دانشگاه سوره)


اسامی مستندهای راه یافته:

1.لاله - فریدون عربی (دانشگاه هنر و معماری کمال‌الملک نوشهر)
2.نازگل - محمد رضا دهستانی (دانشکده صدا و سیما قم)
3.بازار زمان - معصومه آگاهی (دانشگاه هنر)
4.قتل در خیابان یکم - محمد معتمد ( دانشگاه هنر)

 
اسامی انیمیشن های راه یافته:

1.کلاف - ملیحه غلامزاده (دانشگاه سوره)
2.اتفاق - حسین اکبری (دانشگاه سوره)
3.بالانس - برزان رستمی (دانشگاه هنر)
4.بالزی - سید محسن پورمحسنی شکیب (دانشگاه گیلان)
5.سینک - محبوبه کلایی (دانشگاه هنر)
6.هوم کبود - سوگند وطن خواه (دانشگاه هنر)
7.ساکن طبقه سوم - بهناز فرشی یوسفی (دانشگاه آزاد واحد تربت جام)
8.یک نفر - محبوبه کلایی (دانشگاه هنر)
9.پالیزار - امیرحسین رحیم زاده (دانشگاه آزاد واحد کاشان)

10.بی کله - آریا قدرتی(دانشگاه صدا و سیما)


اسامی فیلم کوتاه های سال اولی راه یافته:

1.کرگدن - آرمین پورمحمد (دانشگاه فرهنگ و هنر واحد 1 کردستان)
2.پازل - میثم حسنلو (دانشگاه علمی کاربردی شرکت صوتی تصویری سروش)
3.چکش - احسان نورتقانی ( دانشگاه هنر اصفهان)
4.درختان خیابان ولیعصر یا: امپرسیون - سید عماد حسینی فرد ( دانشگاه هنر تهران)
5.لطفا جای دیگران پارک نکنید - علیرضا وزیری (دانشگاه هنر تهران)
6.به هم زن - آذین دهقان و پارسا انصاری (دانشگاه هنر تهران)
7.نگاه - شایان نقیبی (دانشگاه علمی کاربردی)
8.بالانس - برزان رستمی (دانشگاه هنر تهران)
9.مربع - عرفان آدیگوزلی (دانشگاه هنر تهران)


اسامی فیلم کوتاه‌های بخش تماشا:

13-769.1 - روزبه شعرای نجاتی (دانشگاه سپهر اصفهان)
2.استسعاد - امیر ابراهیم خلیلی (دانشگاه هنر)
3.آرکهام - مهدی شمعی (دانشگاه هنر تهران )
4.آژاکس - پویا رئیسی (دانشگاه صدا و سیما)
5.بساط - میثم امرالهی (دانشگاه هنر تهران)
6.تایفون - مصطفی اکبری منجیلی (دانشگاه صدا و سیما)
7.تروکاژ - نسیم تهرانی (دانشگاه سوره)
8.دشنام پست آفرینش - شاهین علیخان پور (دانشگاه سپهر اصفهان)
9.روز بی پایان - آرمین سعیدی (دانشگاه سپهر اصفهان)
10.روزهای ابری - علی ریاحی (دانشگاه سوره)
11.روک - آبتین شمیلی (دانشگاه سوره)
12.سنگ های سفید - فاطمه حسنی (دانشگاه هنر)
13.سایه - فرید متین (دانشگاه هنر )
14.سمعک - حمید یوسفی (دانشگاه تربیت مدرس)
15.شل - سجاد شاه حاتمی (دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی)
16.کارتخوان - میثم حق وردی (دانشگاه سوره تهران)
17.کمد - فاطمه کشاورز (دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11)
18.میراکل - پرهام فاتحی (دانشگاه سوره تهران)
19.همزاد - مسعود نقی پور ( دانشگاه سوره)
20.یک اتفاق نسبتا ساده - مسعود اسمعیلی(دانشگاه سوره)
21.بختک - نرگس نره ای (دانشگاه سپهر اصفهان)
22.سیلوئت - سید حسین نواب (دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز)
23.یادداشت - سیاوش عیدانی اصل (دانشگاه هنر تهران)
24.شتر سیاهِ بخت - نیما صادق بیان (دانشگاه صدا و سیما)
25.امروز روز شانسته - مهدیه آگاهی، لیلا ناصر بخت، علیرضا صدر نژاد، علیرضا اجدادی، حمید باسره، امیرحسین رمضانی(دانشگاه هنر تهران)
26.گل های چوبی - ریحانه کاوش (دانشگاه صدا و سیما)
27. کاش آنجا نبودم - مهدی ناظریان (دانشگاه صدا و سیما)
28.روزهای زخمی - دریا مجلسی (دانشگاه هنر تهران)
29.اگر داستان نباشد - کمال صالح زاده (دانشگاه هنر تهران)
30.بینابین-مدیسا مهراب پور (دانشگاه سوره)
31.جنگلهای هیرکانی - بابک مجیدی (دانشگاه علمی کاربردی آستارا)


اسامی فیلم کوتاه های داستانی راه یافته:
1.ابرانسان - فرید حاجی (دانشگاه علامه طباطبایی)
2.اضافه بار - یاس میلانی (دانشگاه سوره)
3.او که اهلی نشد - صالح کاشفی (دانشگاه پارس)
4.آیسان - مهرشاد خردمندی (دانشگاه سپهر اصفهان)
5.آئونیوم - محمد نخعی ( دانشگاه هنر تهران)
6.بلوبری - علی جعفر آبادی ( دانشگاه سوره )
7.به چیزی دست نزن - ارغوان حیدر اسلام (دانشگاه سوره)
8.بهتر از نیل آرمسترانگ - علیرضا قاسمی (دانشگاه هنر تهران)
9.پازل - میثم حسنلو (دانشگاه علمی و کاربردی شرکت صوتی و تصویری سروش)
10.تاناکورا - امیررضا رشتی (دانشگاه سوره)
11.جشن - بهنام عابدی( دانشگاه سوره)
12.چندش - رضا نجاتی (دانشگاه هنر و معماری)
13.حلزون - سینا محمدیان (دانشکده هنر واحد تهران مرکزی)
14.رآی - سپیده برنجی (دانشگاه هنر تهران)
15.زحل - نسرین محمد پور (دانشگاه علامه طباطبایی)
16.زمین بازی - شیوا رستگار (دانشگاه هنر)
17.سفید - سجاد مشتاق (دانشگاه دامغان)
18.سگ - حسام الدین صالح بیگ ( دانشگاه سوره)
19.شیرجه آزاد - دنیا زندی (دانشگاه کردستان)
20.ضربه بیست ویکم - رضا آتش فراز (دانشگاه هنر تهران)
21.عصر گاوآهن - سید محسن مهاجری (دانشگاه سوره)
22.قاتل - محمد رضا غلامان (دانشگاه صدا و سیما)
23.قانون دایره - مهرشاد گلکاریان (دانشگاه هنر تهران)
24.قهوه فرانسه - گلزار فرزانه (تربیت مدرس)
25.کولاژ - صادق اسحاقی (دانشگاه سوره)
26.گذار - کیمیا هندی (دانشگاه ملبورن)
27.گرگ و میش - علی اکبر رنجبر (دانشگاه هنر تهران )
28.گیر - محمد رحمتی (دانشگاه سوره)
29.محاق - کیوان عدالتی فرد (دانشگاه هنر تهران)
30.ملاقات - آریان گلصورت (دانشگاه هنر تهران)
31.نرمش - شاهین علیخان پور (دانشگاه سپهر اصفهان)
32.نفر سوم - پویا امین پوری (دانشگاه سوره)
33.یک ظهر بارانی  - علی موذن ( دانشگاه سوره)
34.بالین - احسان شادمانی (دانشگاه هنر تهران)
35.تشریح - سیاوش شهابی (دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی)