فراخوان بخش بین الملل نهال 17

تاریخ انتشار : ۰۵ دی ۱۳۹۸

Nahal call for entreis

فراخوان بخش بین الملل (فیلم های کوتاه خارجی زبان ) هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال منتشر شد

جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال ، هفدهمین دوره خود را برگزار میکند . ما در این جشنواره از طریق سایت فیلم فری وی ، پذیرای آثار از دانشجویان سراسر جهان هستیم . جشنواره نهال که توسط دانشجویان دانشگاه هنر تهران پایه گذاری شده ، هدف اصلی خود را تهیه ی فضایی مناسب قرار داده برای دانشجویان تا آثار خود را برای تماشاگران از هر قشری به نمایش در آورده و استعداد های خود را اثبات کنند.به همین شکل نهال قصد دارد تا با نمایش آثار بین المللی دریافت شده از خارج از کشور ، ارتباطی جهانی بین ایران و سایر کشورها ایجاد کند .
نهال در حال حاضر شناخته شده ترین جشنواره دانشجویی در خاورمیانه به حساب می آید و قصد دارد تا مرزهای ارتباطی خود را حتی بیش از این بگستراند . ما مفتخریم تا مکانی امن برای دانشجویان باشیم تا افکار خود را در آن پیاده کرده و ایده های بی سابقه ی خود را به اجرا در آورند.
تاریخ شروع و پایان فراخوان بین المللی جشنواره امسال اعلام شده و جشنواره نهال مفتخر به دریافت آثار در چهار بخش داستانی ، تجربی ، مستند و انیمیشن می باشد .دریافت آثار برای دانشجویان خارجی از 5 دی ماه آغاز شده و در 17 فروردین 1399 پایان می یابد .
جهت ثبت آثار و دستیابی به اطلاعات بیشتر رجوع کنید به :
https://filmfreeway.com/NahalinternationalStudentShortFilmFestival