اسامی فیلم های راه یافته به دوره هفدهم جشنواره نهال منتشر شد

تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

اسامی فیلم­های راه یافته به هفدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، هیأت انتخاب این دوره از جشنواره از 464 فیلم کوتاه رسیده به بخش ملی جشنواره تعداد 95 اثر و از 475 اثر رسیده به بخش بین الملل تعداد 22 اثر را برای حضور در جشنواره برگزیدند.

اعضای هیأت انتخاب بخش ملی را خانم آزاده موسوی و آقایان دکتر علیرضا گلپایگانی، رضا فهیمی، عماد خدابخش و مهدی آزادی و اعضای هیأت انتخاب بخش بین الملل را خانم افسانه سالاری و آقایان محمد کیوان مرز، بهرام عمرانی و تیام یابنده تشکیل میدهند.

هفدهمین دوره جشنواره بین­المللی فیلم­کوتاه دانشجویی نهال از هفته اول خردادماه و به شکل آنلاین در پلتفرم وُدیو در سه بخش فیلم کوتاه (داستانی،مستند، تجربی، انیمیشن و سال اولی) عکس و پوستر و فیلمنامه کوتاه برگزار خواهد شد.

اسامی فیلم­های راه­یافته در بخش داستانی:

  •  اسب سفید بالدار – مهیار ماندگار (هنر تهران)
  •  ایران روز دوم – کیانا منتجبی (هنر و معماری)
  •  آن بالا – رعنا صفی یاری (سوره تهران)
  •  آوار – محمدرضا میناپور (علمی کاربردی میاندواب)
  •  بازی – علی گیتی نورد (علمی کاربردی واحد 46)
  •  پناهجویان – محمد امین فلاح و مهسا تکش ( پردیس فارابی هنر تهران)
  •  تهاتر – زیبا کرمعلی و عماد آراد ( هنر تهران)
  •  تیرمست – علی حسین زاده (آموزش عالی نیما)
  •  جلد – احسان معجونی (نبی اکرم)
  •  جبران میکنم – جمال احمدی (دانشگاه اصفهان)
  •  خوابی که نمی­بینیم – مجید حلوایی (صدا و سیما)
  •  خونمردگی – امین اناری (دانشگاه تهران)
  •  دکل – سید بابک مصطفوی (هنر تهران)
  •  ذِن – محمدرضا گلپور (دانشکده خبر)
  •  رِم – امیرحسین افچنگی (هنر و معماری)
  •  رولت روسی – سید علیرضا شریفی (هنر تهران)
  •  زرد خالدار – باران سرمد (سوره تهران)
  •  زیر یک سقف در تهران – کیمیا ایزدپناه ( دانشگاه هنر کاسل)
  •  سایکو – مصطفی داوطلب (دانشگاه تهران)
  •  سودا – مبینا سامی زاده (سوره)
  •  شنل قرمزی – معین ابوالحسنی (تربیت مدرس)
  •  شیوع – میثم مرادی (علمی کاربردی تهران)
  •  طبق ماده – حسین اثباتی (ازاد تهران مرکز)
  •  عاشق و دریا – علی موذن (سوره تهران)
  •  غیرقابل فروش – مهرداد نادر (هنر و معماری)
  •  کارت قرمز – محمدامین رهبر (صدا و سیما)
  •  گجو – سینا محمدیان (دانشکده هنر دانشگاه آزاد تهران مرکز)
  •  گزارش یک اخراج – طاهره شعبانیان (دانشگاه تهران)
  •  گوشت تلخ – فرید حاجی (علامه طباطبایی)
  •  ماهکان- حسام حسینی و عباس حسین زاده (هنر تهران)
  •  مجتمع- علی شاهینی (هنر و معماری پارس)
  •  میرا – امیرحسین ریاحی (سپهر اصفهان)
  •  ناطق – مهرشاد رنجبر (هنر و معماری پارس)
  •  ناهید – صمد علیزاده (پیام نور تبریز)
  •  نوازنده – محسن مهری درودی (علمی کاربردی واحد 38)
  •  هفته شانزدهم – محمدهاشم تمدنی (صدا و سیما)
  •  واحد شش – علی افشاری (دانشکده هنر دانشگاه آزاد تهران مرکز)
  •  وودی آلن – عاطفه مولوی (سوره تهران)

 

اسامی فیلم های راه­ یافته در بخش بین الملل:

  • Voyage log by dooream – Doorim Kim (Syracuse University)
  • Bahar – Chahat Mansingka
  • Extra flavor – Carlos Abascal piero (La femis)
  • The struggle against myself – Paul Nouhet (La femis)
  • Strogentya – Hoving Hagopian (La femis)
  • Stalin unlimited – Yury Vorobev (Raindance film school)
  • August – Gaute Rorvik Rosslund
  • The school bus – Ramazan Kilic (Istanbul Sehir university)
  • Reonghee – Jegwang Yeon (Korea national university of arts)
  • La Llorona – Rosana Cuellar (Hamburg Academy of fine arts)
  • Freigang – Martin Winter (filmcollage Vienna)
  • Sous la glace – Luce Grosjean , Ismail Berrahma
  • The beauty – Pascal Schelbli (Film academy Baden-Wurttemberg)
  • Adam – Shoki Lin (Nanyang technological university)
  • Love & fifty megatons – Cornelius Schick (Film academy Baden-Wurttemberg)
  • Black dog – Joshua Tuthill
  • Termor – Ramesh Laxmanrao Holbole (Film & television institute of India)
  • Bye, Erin – David Thibaut (Babelsberg Konrad wolf film university)
  • Deserter – Sasha Stelchenko (FAMU)
  • 2 minutes 20 – Justin Gueguen, Annastassja Delayen (Pole 3D school)
  • Skyvision – Nicholas Mayeur , Alice Letaille (Pole 3D school)
  • November 1st – Charile Manton

 

 

اسامی فیلم­های راه­یافته در بخش مستند:

  • بی رخ – سیاوش شکورزاده (سوره تهران)
  • جریحه­دار – حسام ملامحمدی (دانشگاه تهران)
  • عبدالله – علیرضا آقایی ( دانشگاه دامغان)
  • عروسک – الهه اسماعیلی (هنر تهران)
  • عروسک ها بر آب می­میرند- فائزه کریمی (هنر شیراز)
  • علی دارای سارا – سید حسام میروکیلی (هنر تهران)
  • غذای خیابانی – مهرداد خاکی (علمی کاربردی فرهنگ و هنر 46)
  • قرمز وحشی – محسن روشن روان (آموزش عالی طبری)
  • میر و مار – امین پاک­پرور (هنر تهران)

اسامی فیلم­های راه­یافته در بخش تجربی:

  • خیره شدن – نامیرا حفیظی (هنر تهران)
  • سال صفر – عبدالکریم سعادتفر (سپهر اصفهان)
  • سیزدهم – پارسا مختارزنوزی (هنر و معماری تهران مرکز)
  • مدیوم­شات – حمیدرضا رضایی (دانشگاه تهران)
  • هیرودو – سروش باغبانی (سپهر اصفهان)

اسامی فیلم­های راه­یافته در بخش انیمیشن:

  • اشک باران – اسماعیل عباسی (جهاد دانشگاهی تبریز)
  • تنگ کاغذ ماهی – امیرشهاب مهدی­زاده (علامه طباطبایی)
  • جعبه – آلاله توپچی پور (هنر تهران)
  • خولا نه وه – هزیر اسعدی (سوره تهران)
  • زرتاجنامه – ریحانه مستوفیان (سوره تهران)
  • سرو – خشایار الوندی (دانشگاه قم)
  • صدای من صدای او – آیدا حافظی (صدا و سیما)
  • گاردن – امیرحسین ریاحی (سپهر اصفهان)
  • مالایز – لیلا آهنگ/مریم علوی /سارا حنیف/مرضیه کردلو (هنر تهران)

اسامی فیلم­های راه­یافته در بخش سال اولی:

  • اتانازی – نیلوفر ترابی (هنر تهران)
  • برای بار دوم – لیلا اخباری (علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد11)
  • حاج ابوالقاسم قناد و پسران – مرداد خاکی (علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46)
  • داستاندار – امیررضا اسلامیه (هنر تهران)
  • رد گم – مبین احمدی (هنر تهران)
  • ژاژ – حنا عظیمی­نیا (هنر تهران)
  • سر میز شام – هادی یغمایی و متین طالب زاده (هنر تهران)
  • سلفی – علی صمیمی (هنر تهران)
  • سو – نگین کامران (هنر تهران)
  • ما نباید زندگی کنیم – امیرمحمد کوچک زاده (سوره تهران)
  • ماجرای ماجرا – مهداد حقیقی (هنر تهران)
  • هویت – هادی نصیری (هنر اصفهان)
  • *در این دوره استثنائا آثار هر دو ورودی کارشناسی 98 و 99 در بخش سال اولی به رقابت خواهند پرداخت.

 

اسامی فیلم­های راه­یافته در بخش تماشا (غیررقابتی):

  • اپیدورال – پویان مهربان (هنر تهران)
  • باد در برگ های آبی زیتون آرمین بهارلویی (سوره تهران)
  • بی بند و بار – بهاره عنبرزاده (سپهر اصفهان)
  • تأخیر – نیما سیاوش (هنر اسلامی تبریز)
  • تالار آینه – سارا رشتی محمد (آزاد واحد تهران مرکز)
  • تایم اوت – علی ریاحی (سوره تهران)
  • تنها صدا – زهرا پرتوی نژاد (پردیس هنر تهران)
  • چهار از پنج – بهار توفیقی (تربیت مدرس)
  • خواب خون – شایان فصیح زاده (آزاد واحد تهران مرکز)
  • رسوخ – مهدی احمدیان (سپهر اصفهان)
  • ساختگی – عماد گطمیری (سوره تهران)
  • شاید تمام نمیشد – آوا جاویدی (هنر و معماری پارس)
  • صورت – نگین سادات بنی عقیل (سوره تهران)
  • کافه مثلث – رضا متقی (علوم پزشکی کاشان)
  • کلکین – پدرام قره باغی (علم وصنعت)
  • کوچ – محمدجواد ضیغمی (آزاد واحد تهران مرکز)
  • کوچه درختی – آناهیتا هوشان (دانشگاه کونکوردیا)
  • گرامافونی در تاریکی – امیرشهاب مهدی زاده (علامه طباطبایی)
  • مالوم – احسان سلطانی (سپهر اصفهان)
  • ولگردی – مهدی قرجه داغی (سوره تهران)
  • یاسمن – سارا بشیری (سوره تهران)